Terminátor hlási návrat Schwarzeneggera a Camerona

Žijeme v dobe, kedy sa v Hollywoode pomaly točí len remake, reboot, restart, spin-off či prequel. Herecké legendy sa vo veľkom vracajú do pokračovaní svojich kultových snímok, buď to ako mladé CGI verzie samých seba, alebo si len „odskočia“ umrieť a s úctou sa tak rozlúčiť so svojou ikonickou postavou. Ani séria Terminator nie je žiadnou výnimkou. V roku 2015 sme sa dočkali snímky Terminator: Genisys, ktorá síce nebola reštart ani reboot, ale šlo o tzv. rehash. Čiže o akúsi upravenú/alternatívnu verziu dejovej línie, odohrávajúcej sa v tom istom univerze ako predchádzajúce diely.

Čo sa týka ďalšieho pokračovania tejto série, je potvrdené, že sa na ňom bude scenáristicky podieľať sám James Cameron. A teda režisér prvého dielu Terminator (1984), ako aj jeho pokračovania Terminator 2: Judgment Day (1991). Nie sme si úplne istí, ako to chce Cameron stíhať, keďže si nedávno naložil na ramená pomerne veľa – v podobe až štyroch pokračovaní úspešného blockbustera z roku 2009 s názvom Avatar. Ostáva nám dúfať, že jeho vyťaženosť na iných projektoch sa neodzrkadlí na kvalite scenára.

Okrem iného séria spĺňa ďalšie „štandardy“ dnešných filmov aj novoohlásenou skutočnosťou. Na filmovom festivale Cannes 2017 nám bývalý kulturista, bývalý guvernér a bývalý herec Arnold Schwarzenegger potvrdil svoju hereckú účasť v chystanom pokračovaní! Okrem samotného potvrdenia si neodpustil ani ikonickú hlášku „I’ll be back“. O akú veľkú účasť ide, zatiaľ nie je známe.

Aký máte názor na znovuobsadenie Arnolda Schwarzeneggera či návrat „otca“ Terminatora na scenáristický post? Pomôže Cameron opäť naštartovať sériu a priniesť nám minimálne po scenáristickej stránke kvalitný film?

(zdroj: cosmicbooknews.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 × 18 =