Mister Sinister ako záporák odhalený?

Je veľmi otázne, či je dnešná novinka, novinkou v tom pravom slova zmysle. V každom prípade nám táto informácia dokazuje, že páni od FOXu to majú naozaj premyslené. Pamätáte si na po-titulkovú scénu z filmu X-Men Apocalypse? Scéna odkazovala na Essex Corp, ktorý ako vieme úzko súvisí s postavou menom Nathaniel Essex, tiež známeho ako Mister Sinister. Síce sme odkaz rozlúštili, otázkou ostáva na akú snímku scéna odkazovala?

Veľa z nás vnímalo scénu, ako odkaz na ďalšie pokračovanie filmu X-Men, nakoľko Mister Sinister bol pravou rukou Apocalypsa. Bolo medzi nami aj zopár odvážlivcov, ktorí predpokladali, že ide o odkaz na spin-off univerza X-Men s názvom Gambit. Áno, ten Gambit, ktorý už toľko krát prišiel o režiséra, že sa naša redakcia rozhodla o tom ani neinformovať a ďalej si z postavy uťahovať (rovnako ako aj z avizovaného predstaviteľa, tejto ikonickej postavy). Možno vás prekvapí skutočnosť, že sme sa mýlili!

Prí príležitosti vydania digitálnej verzie filmu X-Men Apocalypse, vypadla z úst Bryana Singera a Simona Kinberga informácia, že hlavným záporákom zatiaľ nepomenovanej snímky Wolverine-a, bude Nathaniel Essex! Otázka však ostáva, kto postavu Mistra Sinistra stvárni? Ak sa lepšie zamyslíte, dostanete odpoveď aj na to! V minulosti bol do filmu obsadený britský herec menom Richard E. Grant. O jeho úlohe vo filme toho veľa nevieme, no hovorí sa o nej ako o „šialenom vedcovi“. Bingo! Nemusíme byť Sherlock Holmes s ohromujúcou deduktívnou schopnosťou aby sme si dali dokopy dve a dve. Šialený vedec, Essex Corporation a Mister Sinister. Všetko to do seba zapadá a nie len to. Reálna sa stáva aj naša staršia informácia o účasti X-23! Veď po-titulková scéna filmu X-Men Apocalypse predsa ukazovala zhabané DNA vzorky samotného Wolverine-a!

sinister_actor
Richard E. Grant/Mister Sinister (zdroj: cinemablend.com)

Vyzerá to tak, že labutia pieseň Hugha Jackamana v podobe posledného R-kového Wolverina,bude naozaj zaujímavá snímka. Pevne dúfame, že tvorcovia ukočírujú snímku tým správnym spôsobom a taktiež by nám nevadilo, keby konečne oficiálne predstavia názov filmu a prípadne nám ukážu aj prvé zábery. Áno, áno sme nedočkaví! 🙂

(zdroj: comicbook.com/ign.com/cinemablend.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Solve : *
16 × 26 =