Pokračovanie Spider-Mana bude prvým filmov 4. fázy MCU!

Zakaždým, keď píšem o pokračovaní filmu, ktorý ešte ani nemal premiéru, bývam skeptický a okomentujem túto zvrátenú dobu. Spider-Man: Homecoming ma premiéru už o pár dní a ja som si pre vás pripravil článok s novými informáciami práve o jeho pokračovaní. V tomto prípade skeptický nie som, zato komentovať zvrátenú dobu iste budem.

Začneme teda s informáciou, ktorá sa nachádza v titulku tohto článku. Pokračovanie Spider-Mana bude skutočne viac prepojené s MCU (Marvel Cinematic Universe) a ako dôkaz bude aj to, že prvým filmom štvrtej fázy bude práve jeho priame pokračovanie, ktorého začiatok sa má odohrávať len pár minút po skončení Avengers 4. Šepká sa dokonca aj o tom, že spomínané pokračovanie má byť najvýznamnejším filmom štvrtej fázy, čo treba chápať tak, že bude mať najväčší dopad na celé dianie.

V minulosti sme si robili srandu zo skutočnosti, že značnú časť rozpočtu filmu Spider-Man: Homecoming zhltol honorár Roberta Downey Jr. (údajne vzal za jeden deň natáčania 5 miliónov dolárov, natáčal tri dni). Dnes si srandu robiť nebudeme, keďže novozverejnená informácia potvrdzuje účasť inej MCU postavy, o ktorej zatiaľ nič nevieme. Zároveň sme sa dozvedeli, že Iron Mana a Vulturea v pokračovaní neuvidíme. Keďže nám bolo potvrdené, že v Infinity War zomrie viacero kľúčových postáv, je skutočne otázne či bude neúčasť Tonyho Starka zapríčinená jeho smrťou. Keď už spomíname Infinity War, účasť Spider-Mana vo filme bola potvrdená už dávno a dnes sa hovorí o tom, že na plátne ho uvidíme v podobnej minutáži ako v Captain America: Civil War. Dozvedeli sme sa aj to, že Tom Holland, predstaviteľ Spider-Mana, dokonca ani nedostal celý scenár k filmu Infinity War, kvôli únikom informácií.

Poznáte vetu, film je taký dobrý ako jeho záporak? Podľa dostupných informácií by sequel Spider-Mana mal dostať záporáka, akého sme na filmovom plátne ešte nevideli. Pre mňa osobne je to veľmi dobrá správa, tretieho Goblina by som vážne nerozdýchal! Koho z tradičných Spider-Manových záporákov by ste radi videli? Možností je viacero: Kraven the Hunter, Mysterio, Chameleon, Hydro-Man, Hammer-Head či Jackal.

Na záver treba spomenúť, že napriek všetkým predchádzajúcim informáciám či výmyslom spoločnosti Sony bolo definitívne potvrdené, že Spider-Man dostane celú trilógiu, ktorá bude po celý čas zasadená do MCU! Paráda! Môj entuziazmus stúpa ako teplota počas týchto horúcich letných dní! To by bolo aktuálne všetko, čo sme sa za pár posledných dní dozvedeli o pokračovaní snímky Spider-Man: Homecoming. Dúfam, že už ste všetci naladení na film (ak nie, posledný trailer nájdete TU) a lístky do kina už máte kúpené! Jáj a aby som nezabudol, doba je tak neskutočne zvrátená…

(zdroj: http://movieweb.com)

Snímka Spider-Man: Homecoming ma premiéru už 6. 7. 2017!

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách! A ak chceš nahliadnuť do zákulisia, sleduj nás na Instagrame.

 

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

3 thoughts on “Pokračovanie Spider-Mana bude prvým filmov 4. fázy MCU!

 • 7. júla 2017 at 9:26
  Permalink

  No jo…Marvel ma všetko dopodrobna premyslené…zatiaľ ich filmy klopytaju na zaporakoch….tak snáď už konečne vyskočí niekde Thanos a porozbija zopár drziek….Verím totiž že Brolin sa šialeného titana ujme Max zodpovedne

  Reply
  • 7. júla 2017 at 10:00
   Permalink

   Treba však poznamenať, že Vulture bol skutočne dobrý záporák. Ale áno, na Thanosa sa tiež veľmi teším!

   Reply
   • 9. júla 2017 at 9:10
    Permalink

    No…ešte som nevidel nového SpiderMana.Viem si však predstaviť s tebou súhlasiť.Veď Michael Keaton ;).

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
4 × 21 =