Zvesti o Hulkovej úlohe v Thor: Ragnarok!

POZOR! Tento článok môže obsahovať spoilery k pripravovanej snímke Thor: Ragnarok! Čítate ho teda, len na vlastnú ne-/zodpovednosť. 

Titulok hovorí o všetkom! Internetom kolujú zvesti o Hulkovej úlohe v snímke Thor: Ragnarok.  Čo sa týka snímky samotnej, už sme vám priniesli správy o ženskom záporákovi, o angažmáne herečky Cate Blanchett či informácie o inteligentnom Hulkovi.

So spomínanými zvesťami o Hulkovej úlohe prišiel internetový portál Geek.com. Portál, ktorý nám už priniesol správu o Odinovom osude vo filme Thor: Ragnarok. Páni z Geek.com tentokrát prišli s informáciami úplne iného kalibru. My vám prinášame parafrázu tejto správy:

Thor sa dozvedel o Asgardskom spiknutí LokihoHeli. Rozhodol sa ich zastaviť, lenže jeho snaha sa stretáva s neúspechom. Hela zničí MjolnirThora vyženie z Asgardu. Vyhnanstvo ho dostane na gladiátorskú (Sakaar?) planétu, kde s oholenou hlavou musí bojovať v aréne o vlastný život. Thor si uvedomuje, že musí získať nejakú zbraň, s ktorou by sa mohol postaviť LokimuHele (mohlo by ísť o jeden z Infinity stone  – kameň nekonečna???). Thor postupne poráža všetkých svojich gladiátorských oponentov, až sa nakoniec musí postaviť samotnému majstrovi arény. Hádate správne, tým majstrom je HULK! Správa hovorí aj o tom, že Hulk po celý čas bude vo forme zeleného goliáša. Dôvodom je, že by inak pobyt na cudzej planéte neprežil. Avšak časť jeho Bannerovho vedomia presakuje na povrch a tak by si Thora mal pamätať.

Ťažko povedať, či sa niečo takéto udeje aj na plátne. Minimálne nevieme ako sa Hulk vlastne dostal na spomínanú planétu! Zdroj údajne potvrdil aj fakt, že mnohé veci sa ešte môžu zmeniť, ale vraj súčasná podoba scenára vyzerá takto. Film je žiaľ, ešte veľmi vzdialená budúcnosť, ale sú tu fakty, ktoré hrajú v prospech týchto zvestí. Tou prvou je že, Hulk má prejsť premenou osobnosti a tou druhou je správa, ktorá tvrdí, že značná časť Thor: Ragnarok sa bude odohrávať mimo AsgarduMidgardu. Možno Marvel naozaj prišiel nato, ako urobiť Planet Hulk (nie, animák nám nestačil), bez toho aby museli ísť do sólo filmu. Tým pádom obídu zmluvu so spoločnosťou Universal, ktorá je súčasným majiteľom práv na postavu. Marvel tak bude musieť zaplatiť menší podiel. Takto sa šetrí! Fanúšikovia môžu mať radosť.

Thor: Ragnarok vstupuje do kín 3.11.2017.

planet-hulk-comic
Planet Hulk (zdroj: marvel.com)

 

(zdroj: comicbook.com/geek.com)

Zaujal ťa tento článok? Staň sa fanúšikom našej facebookovej stránky a buď pravidelne informovaný o všetkých novinkách!

IntrOvert

"Keď dáš snom priestor, svet sa stane viac farebným."

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Solve : *
27 + 1 =